Obserwatorzy

wtorek, 25 lutego 2014

Koty... koty wszędzie

Koty, koty wszędzie koty.. :) W internecie na każdym kroku można spotkać te milusińskie zwierzaki. Zdjęcia, obrazki, filmiki... małe kotki, duże kociska, chude, grube włochate i przede wszystkim bardzo słodkie. :) Sama posiadam jednego osobnika o zmysłowym imieniu Ferdynand ;). Jak na prawdziwego persa przystało jest on cały czas obrażony i głodny :) Wracając do tematu paznokci....
.... postanowiłam urozmaicić niezbyt skomplikowaną stylizację małym ale jakże uroczym dodatkiem. Jest to naklejka wodna w postaci małego kotka. Taki mały detal i od razu stylizacja nabrała innego charakteru :) Muszę przyznać, że pokochałam moje nowe naklejki wodne i teraz próbuje je wcisnąć każdej mojej klientce, mimo że nie miałam jeszcze okazji zrobić ich sobie.. Ostatnio mam głowę pełną pomysłów, więc naklejki muszą poczekać na brak weny twórczej. :)
Jak Wam się podobają? :)A już wkrótce pochwalę się Wam trochę bardziej drapieżną stylizacją którą wykonałam na konkurs "inspiracja" u puszki .. Do zobaczenia !!! :)


6 komentarzy: